Data

Liturgisten

Zang

Muzikanten

Voorgangers

Bediening

geluid

(23ste zondag door het jaar A)
5 september 2020

zaterdagavond 18.30uur

Ploeg (+ catechisten Plechtige geloofsbelijdenis)

Stijn   Katja Gebedsviering  Patrick

23ste zondag door het jaar A
6 september 2020

Plechtige geloofsbelijdenis

Stijn & Soetkin Katja Paul  Floran/Manja

24ste zondag door het jaar A

13 september 2020

Herdenkingsviering voor Augustin Van Bergen

Mozes: Frie, Elfi, Liesbet, Nancy, Jan VG

Mededelingen: Frie (Lieve)

Elfi  Marcel  Gebedsviering   Gerard

(25ste zondag door het jaar A)
19 september 2020

zaterdagavond 18.30 uur

Ploeg (+ catechisten Eerste communie)

Mededelingen: Griet

Griet  Marcel  Gebedsviering   Patrick 

25ste zondag door het jaar A

20 september 2020

Eerste communie

Mededelingen: Griet

Marianne  Yolanda  Paul  Patrick 

26ste zondag door het jaar A

27 september 2020

Herdenkingsviering overledenen: Danuta Kowal, Melani Soli, Jan De Winter

Jacobus: Marleen, Chris, Manja, Veerle

Mededelingen: Marleen

Leo  Eva  Gebedsviering   Floran/Daan

27ste zondag door het jaar A

4 oktober 2020

Jesaja: Marc S, Marianne, Francis, Patrick + Naamopgave JIP

Mededelingen: Patrick

Marianne  Marcel  Gebedsviering     Francis

28ste zondag door het jaar A

11 oktober 2020

Abraham: Annemie, Lut, Patty, Yolanda + Samana

Mededelingen: Griet

Ignace  Katja  Gebedsviering    Jan 

29ste zondag door het jaar A

18 oktober 2020

Naomi: Lutgart, Karel, Hilde, Gerard

Mededelingen: Lutgart

Pieter  Hilde  Gebedsviering     Gerard

30ste zondag door het jaar A

25 oktober 2020

Herdenkingsviering overledenen september

Paulus: Gunter, Bavo, Marc DW

 

+ doop Maikel Decaster
(begeleider: Ignace)

Marie-Paule   Stijn Jan  Patrick 

Allerheiligen jaar A

1 november 2020

Jeremia: Lieve, Kristof, Kristien, Soetkin

Soetkin      Ignace 

32ste zondag door het jaar A

8 november 2020

+ doopviering Sverre Nicolaï (begeleider: Eva)

Abraham: Annemie, Lut, Patty, Yolanda 

Joke      Jan

33ste zondag door het jaar A

15 november 2020

Jacobus: Marleen, Chris, Manja, Veerle

      Floran/Daan 

Christus Koning jaar A

22 november 2020

Herdenkingsviering overledenen oktober

Chiroleiding (+ Griet en Tim?)

       Patrick

1ste zondag van de advent B

29 november 2020

Jesaja: Marc S, Marianne, Francis, Patrick

 

       Francis

2de zondag van de advent B

6 december 2020

Mozes: Frie, Elfi, Liesbet, Nancy, Jan VG

Elfi       

3de zondag van de advent B

13 december 2020

Naomi: Lutgart, Karel, Hilde, Gerard

       Gerard

4de zondag van de advent B

20 december 2020

Paulus: Gunter, Bavo, Marc DW

      Patrick 

Kerstmis jaar B

donderdag 24 december (nacht)
vrijdag 25 december (dag)

Jacobus: Marleen, Chris, Manja, Veerle

     

24 - Patrick

25 - Floran/Daan 

27 december 2020

Herdenkingsviering overledenen november

Jeremia: Lieve, Kristof, Kristien, Soetkin

Soetkin      Ignace 
  Mozes: Frie, Elfi, Liesbet, Nancy, Jan VG